Supersized (7.x-1.3-beta1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Content
fa: محتوا

en: Yes
fa: بله

en: None
fa: هیچ

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: New window
fa: پنجره جدید

en: here
fa: اینجا

en: Other
fa: ساير

en: Loop
fa: حلقه

en: Random
fa: تصادفی

en: Minimum height
fa: حداقل ارتفاع

en: Minimum width
fa: حداقل عرض

en: Transition
fa: انتقال

en: Fade
fa: محو شدن

en: Slide
fa: لغزیدن

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Enable <em>Description</em> field
fa: فیلد <em>توضیحات</em> را فعال کن

en: Scale and crop
fa: تغییر اندازه و برش

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
