Supersized (7.x-1.3-beta1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Other
ka: სხვა

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Minimum height
ka: მინიმალური სიმაღლე

en: Minimum width
ka: მინიმალური სიგანე
