Supersized (7.x-1.3-beta3) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: New window
el: Νέο παράθυρο

en: here
el: εδώ

en: Other
el: Άλλο

en: Random
el: Τυχαία

en: Minimum height
el: Ελάχιστο ύψος

en: Minimum width
el: Ελάχιστο πλάτος

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Enable <em>Description</em> field
el: Ενεργοποίηση του πεδίου <em>Περιγραφή</em>

en: Scale and crop
el: Κλιμάκωση και περικοπή

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
el: Η κλιμάκωση και περικοπή θα διατηρήσει τις αναλογίες της πρωτότυπης εικόνας, και μετά θα κάνει αποκοπή στη μεγαλύτερη διάστασή της. Αυτό είναι πολύ χρήσιμο για τη δημιουργία τετράγωνων μικρογραφιών, χωρίς να γίνει παραμόρφωση με έκταση της εικόνας.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
