Supersized (7.x-1.3-beta3) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Link
gu: કડી

en: Save
gu: સાચવો

en: Other
gu: અન્ય

en: Minimum height
gu: ઓછામાં ઓછી ઊંચાઈ

en: Minimum width
gu: ઓછામાં ઓછી પહોળાઈ

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
