Supersized (7.x-1.3-beta3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Other
ku: هیتر

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Minimum height
ku: کەمترین بەرزی

en: Minimum width
ku: کەمترین پانی

en: Enable <em>Description</em> field
ku: چالاککردنی خانەی <em>دەربارە</em>

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
