Supersized (7.x-1.3-beta3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Other
pa: ਹੋਰ
