Supersized (7.x-1.3-beta3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Save
sr: Сачувај
