Supersized (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Save
eo: Konservu

en: Other
eo: Alia

en: Image style
eo: Bilda stilo
