Supersized (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Image
et: Pilt

en: Save
et: Salvesta

en: here
et: siin

en: Other
et: Muu

en: Loop
et: Silmus

en: Random
et: Juhuslik

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: Transition
et: Olekusiire

en: Enable <em>Description</em> field
et: Aktiveeri <em>Kirjelduse</em> väli

en: Scale and crop
et: Skaleeri ja lõika

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
