Supersized (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Save
kk: Сақтау

en: Other
kk: Басқа
