Supersized (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Save
lv: Saglabāt

en: here
lv: šeit

en: Other
lv: Citi

en: Loop
lv: Cilpa

en: Random
lv: Nejaušs

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Transition
lv: Pāreja

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Scale and crop
lv: Mērogot un apgriezt

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
