Supersized (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Other
my: အခြား

en: Minimum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Minimum width
my: အနည်းဆုံး အလျှား (ပမာဏ)
