Supersized (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Save
nn: Lagre

en: here
nn: her

en: Other
nn: Andre

en: Random
nn: Vilkårleg
