Supersized (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Other
ps: نور

en: Random
ps: ناټاكلى
