Supersized (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය
