Supersized (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani

en: New window
sl: Novo okno

en: Minimum height
sl: Najmanjša višina

en: Minimum width
sl: Najmanjša širina

en: Scale and crop
sl: Skaliraj in obreži
