Supersized (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: Other
af: Ander
