Supersized (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: Save
am: አስቀምጥ
