Supersized (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Save
ast: Guardar

en: Other
ast: Otru
