Supersized (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Save
he: שמירה

en: Other
he: אחר

en: Loop
he: בלופ

en: Random
he: אקראי

en: Minimum height
he: גובה מינימלי

en: Minimum width
he: רוחב מינימלי

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Enable <em>Description</em> field
he: אפשר <em>תיאור</em> לקובץ

en: Scale and crop
he: התאמת גודל וחיתוך

en: Image style
he: סגנון תמונה
