Supersized (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Save
lt: Saugoti

en: New window
lt: Naujas langas

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Scale and crop
lt: Mastelis ir apkirpimas

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
lt: Mastelis ir apkirpimas išlaikys originalias paveikslėlio proporcijas ir po to apkirps didesnę dalį. Tai labiausiai naudinga kai norite tobulai kvadratinės miniatiūros be paveikslėlio ištampymo.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
