Supersized (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах
