Supersized (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Link
sq: Lidhje

en: Save
sq: Ruaj

en: Other
sq: Tjetër
