Supersized (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Random
th: สุ่ม

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
