Supersized (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: here
ug: بۇ يەر

en: Other
ug: باشقا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Auto play
ug: ئاپتوماتىك قويۇش
