Supersized (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Save
bg: Запази

en: here
bg: Тук

en: Other
bg: Други
