Supersized (7.x-1.5) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: None
bn: একটিও নয়

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ
