Supersized (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Image
bs: Slika

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
