Supersized (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: New window
cy: Ffenestr newydd

en: Other
cy: Arall

en: Random
cy: Ar hap

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: Image style
cy: Arddull delwedd
