Supersized (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།
