Supersized (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: None
mr: काहीच नाही

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Save
mr: संरक्षीत

en: here
mr: येथे

en: Random
mr: अननुक्रमाने
