Supersized (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: New window
ne: नयाँ विन्डोमा

en: Minimum height
ne: न्यूनतम ऊंचाई

en: Minimum width
ne: न्यूनतम चौडाई
