Supersized (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс
