Supersized (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke
