Supersized (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: None
te: ఏమీలేదు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Other
te: ఇతర

en: Minimum height
te: కనీస ఎత్తు

en: Minimum width
te: కనిష్ఠ వెడల్పు
