Supersized (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Yes
be: Так

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Other
be: Іншыя

en: Random
be: Выпадкова

en: Minimum height
be: Мінімальная вышыня

en: Minimum width
be: Мінімальная шырыня

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Enable <em>Description</em> field
be: Дазволіць поле <em>Апісанне</em>

en: Scale and crop
be: Маштаб і абрэзка

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
be: Маштаб і абразанне будуць устаноўлены прапарцыйна памерам першапачатковага малюнка, а затым будуць абрэзаны па  большаму вымярэнню. Гэта больш карысна для стварэння квадратных мініяцюр без расцяжэння малюнкаў.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
