Supersized (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Yes
gl: Si

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: New window
gl: Nova ventá

en: here
gl: aquí

en: Other
gl: Outro

en: Loop
gl: Bucle

en: Random
gl: Aleatorio

en: Minimum height
gl: Altura mínima

en: Minimum width
gl: Anchura mínima

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Progress bar
gl: Barra de progreso

en: Enable <em>Description</em> field
gl: Activar campo <em>Descripción</em>

en: Scale and crop
gl: Escalar e recortar

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
gl: Escalar e recortar van manter a proporción da imaxe orixinal, logo cortará o que sobre polo lado maior. Isto é moi útil para crear miniaturas perfectamente cadradas sen deformar a imaxe.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
