Supersized (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Save
hy: Պահպանել

en: Enable <em>Description</em> field
hy: Ակտիվացնել <em>Նկարագրություն</em> դաշտը

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
