Supersized (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Save
ur: محفوظ کریں
