Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Operation
af: Operasie

en: Trigger
af: Sneller
