Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Operation
bg: Действие

en: Trigger
bg: Тригер
