Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Operation
fa: عملکرد

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: <None>
fa: <هیچکدام>

en: Effect
fa: اثر

en: Trigger
fa: راه‌انداز

en: Add effect
fa: افزودن اثر
