Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: <None>
fy: <Gjin>
