Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Operation
hr: Operacija

en: Effect
hr: Efekt

en: Trigger
hr: Okidač

en: Add effect
hr: Dodaj efekt
