Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Operation
jv: Operasi

en: <None>
jv: <Kosong>

en: Effect
jv: Efék

en: Trigger
jv: Pemicu

en: Add effect
jv: TAmbah efek
