Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: <None>
lt: -Joks-

en: Effect
lt: Efektas

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Add effect
lt: Pridėti efektą
