Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки
