Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Title field
ps: سرليک ډګر
