Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
