Super Slide (超级滑板鞋) (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Effect
sl: Učinek
